Gizlilik

GİZLİLİK ŞARTLARIMIZ

tarihegitimi.com, kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini ciddiye alır. Kişisel bilgiler gizli olarak değerlendirilir ve Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından korunmaktadır. Kişisel bilgiler, bu web sitesini kullanımınız sırasında sağlanan herhangi bir veri, bilgi veya görüşten kimliği belli olan veya makul bir şekilde tespit edilebilen bir kişiyle ilgili bilgilerdir.

Bu web sitesi radore sunucularında barındırılmaktadır. Bu web sitesini ziyaret ederken, ziyaretinizin kayıtları günlüğe kaydedilir. Aşağıdaki bilgiler istatistiksel amaçlı olarak kaydedilmiştir ve web sitesinin geliştirilmesine yardımcı olmak ve / veya web sitesinin güvenli alanlarına erişimi düzenlemek için kullanılabilir. Aşağıdaki bilgiler web sitemiz tarafından toplanmakta ve kaydedilmektedir:

  • Kullanıcının İnternet Protokolü (IP) adresi.
  • Kullanıcının işletim sistemi (örneğin Windows, Mac vb.).
  • Kullanıcının siteyi ziyaret tarih ve saati.
  • Erişilen sayfalar ve indirilen dosyalar veya belgeler.
  • Varsa, yönlendiren site veya arama motoru.

tarihegitimi.com, web sitemiz üzerinden küfürlü veya hakaret içeren mesajlar göndermek, spam göndererek, kimlik avı yapmak için veya kimlik avı amaçlı saldırılar yapmak gibi kötü niyetli veya uygun olmayan etkinliklerde bulunan IP adreslerini, alan adlarını veya ağları izlemek için güvenlik uygulamaları ve işlemleri yürütür. hizmet reddi saldırıları. Kötü amaçlı ya da uygun olmayan etkinlik, bir okul ya da kolej ağı gibi bir eğitim kurumundan geldiğinde, tarihegitimi.com, uyarma ve web sitemiz tarafından toplanan potansiyel olarak tanımlayıcı bilgileri kullanma hakkını saklı tutar. tarihegitimi.com  bu durumlarda IP adreslerini engelleme hakkını saklı tutar.

Daha fazla bilgi için lütfen Kullanım Koşullarımıza bakın veya ile bizimle iletişime geçin .